Vingrinājumi seksa terapijā

Sadaļā aprakstīti dažādi vingrinājumi, kurus izmanto seksa terapijā. Ir atsevišķi vingrinājumi vīriešiem, sievietēm un pāriem.

Jūs variet izvēlēties konkrētus vingrinājumus vai arī veikt visus pēc kārtas. Vingrinājumiem būs nozīme, ja tie tiks veikti regulāri!

Lielāko daļu vingrinājumus ir nepieciešams veikt kailiem, tas ir viens no seksa terapijas priekšnoteikumiem, tāpēc jau iepriekš jāplāno vieta un laiks, lai treniņu laikā nebūtu jāuztraucas par to, ka kāds var Jūs iztraucēt.

Aprakstītajiem vingrinājumiem ir informatīvs raksturs, tas nozīmē, ka tos var veikt jebkurš, kurš vēlas uzlabot savas seksuālās spējas. Pie seksuāla rakstura problēmām, to risināšanai ar seksa terapijas palīdzību ir jāvēršas pie seksa terapeita (ārsta seksologa), kurš nozīmēs konkrētu plānu un vingrinājumus.

Analoģiski kā sportā – Jūs variet apmeklēt sporta zāli un veikt vingrinājumus pēc paša izstrādāta plāna, bet kā daudzi ir pārliecinājušies, tad labāki rezultāti tiek sasniegti, ja treniņa plānu izveido treneris!

Arī seksa terapijā Jūs variet trenēties individuāli. Apmeklējot seksa terapeitu, viņš ar Jums izrunāsies, apsekos un nozīmēs konkrētu treniņa plānu. Seksa terapeits labāk redzēs, kas Jums būtu noderīgāks, pamanīs lietas, kuras Jūs varbūt nemaz nezināt vai nenojaušat. Kopējais treniņu rezultāts būs daudz efektīvāks un mērķtiecīgāks!

Var mēģināt arī paša spēkiem risināt seksuāla rakstura problēmas, bet kā pieredze rāda, šādos gadījumos, ar paša spēkiem neizdodas sasniegt vēlamo rezultātu. Viens no svarīgiem iemesliem ir nepilnīgas situācijas novērtēšanas un zināšanu trūkums. Seksa terapeits  ieteiks pareizāko risinājumu, palīdzēs novērst psihoseksuālos  faktorus. Ļoti bieži, pie seksuāla rakstura traucējumiem, vadošie ir tieši psihoseksuālie faktori, kurus pats nevar atrisināt!