Start Stop Start metode – 1

Start-stop-starp metode izmanto, lai iemācītos pagarināt dzimumakta ilgumu – kontrolēt sēklas noplūdi, attīstītu paškontroli un trenē erekcijas noturību. Šie vingrinājumi ir ar senu vēsturi. Pirmie šos vingrinājumus ir apraksti atrodami DAO un tantriskā seksa traktātos par vairākkārtējiem orgasmiem vīrietim bez sēklas noplūdes, bet rietumu pasaulē tos sāka pielietot tikai XIX gs. trīsdesmitajos gados.

Paškontroles izstrādei vingrinājumus ieteicams veikt katru otro dienu. Nodarbības ilgums vidēji 30-40 min, bet laiks var būt arī ilgāks. Vingrinājumi ļauj attīstīt plato fāzi uzbudinājuma laikā no kā atkarīgs dzimumakta ilgums.

Vingrinājumu veikšanai vīrietim ir jābūt uzbudinātam. Vingrinājumu pamatā ir dzimumlocekļa ilgstoša stimulēšana. Ja uzbudinājumu sadala pēc 10 ballu skalas, kurā sēklas noplūde notiek pie 10 ballēm, tad visu vingrinājuma laiku uzbudinājums jācenšas noturēt 8-9 baļļu līmenī un tikai pašās beigās sasniedzot 10 balles – sēklas noplūdi.

Uzsākot veikt vingrinājumus, var būt, ka vīrietis nespēj noturēt – nokontrolēt sēklas noplūdi un viss var notikt ātrāk nekā 20-30 min laikā – šīs spējas attīstīsiet laika gaitā.

Kam ieteicams veikt “Start Stop Start” vingrinājumus?
  • vīriešiem, kas seksa laikā nevar kontrolēt sēklas noplūdi;
  • pie ātras un priekšlaicīgas ejakulācijas;
  • vīriešiem, kuri vēlas pilnveidot savas seksuālās spējas;
  • jauniešiem, kuriem vēl nav seksuālās attiecības – masturbāciju pārvērst par treniņu, lai pilnvērtīgi sagatavotu sevi seksuālajai dzīvei;
  • vīriešiem, kam grūti noturēt erekciju, pie vājas erekcijas;
  • ja ir ilgstošs aturēšanās periods uc.

Sākotnēji, vingrinājumus veic pats, iemācoties nofiksēt mirkli – kritisko punktu, kad ir jāpārstāj stimulācija, lai nenotiktu sēklas noplūde, bet nākošajā posmā ir nepieciešams otrs – ideālā variantā seksuālā partnere, kas stimulē dzimumlocekli.

“Start Stop Start” vingrinājumi

Vingrinājumus apvieno ar masturbāciju. Ieteicams tos veikt katru vai katru otro dienu. Metodei nebūs efekts, ja starp treniņiem būs lielas pauzes! Sākotnēji ir jāiemācas apstāties – pārstāt stimulēt dzimumlocekli pirms kritiskā punkta. Kritiskais punkts ir tas moments, kuru pārkāpjot – neatkarīgi no turpmākajām darbībām notiek sēklas noplūde!

Maksimāli stimulē dzimumlocekli līdz nonāk līdz kritiskajam punktam, pārstāj stimulēt dzimumlocekli, ļaujot uzbudinājumam mazināties. Tiklīdz šis vilnis ir pārgājis, tiek atsākta dzimumlocekļa stimulācija.
Kritiskajos brīžos, kad pārstāj stimulēt dzimumlocekli, pārslēgties uz kādu citu ķermeņa daļu, piemēram, glāstīt vēderu, krūtis, oliņas. Šī pārslēgšanās ļauj vieglāk un ātrāk mazināt uzbudinājumu dzimumloceklī.

 Vingrinājuma ilgums: 20-30 min.

Ieteicams vingrinājumu veikt izmantojot mākslīgo maksti! Stimulējot dzimumlocekli ar roku – katrs to dara savādāk, bet izmantojot mākslīgo maksti – dzimumlocekļa kairinājums ir ļoti līdzīgs kā dzimumakta laikā. Īpaši tas ieteicams jauniešiem, kuriem sekss vēl nav bijis, lai pilnvērtīgi sagatavotos turpmākajai dzimumdzīvei!

Ja esiet apguvis nofiksēt kritisko punktu, šo vingrinājumu var veikt divatā: "Starp Stop Start metode -2">>>