Rizer XL potences uzlabošanai

Rizer XL ir visspēcīgākā un modernākā vīriešu potences uzlabošanas preparāts, kas pieejama Kanādas tirgū . Tā ir papildus izturības formula, kas izgatavota no 100% dabīgām izejvielām, un garantē, ka tā uzlabos jūsu seksuālo sniegumu.

Atvadieties no tiem neveiklajiem un mulsinošajiem brīžiem, kad jūs varētu zaudēt erekciju vai mazināsies seksuālā vēlme. Pārtrauciet baidīties par erekcijas stiprumu un noturību ar pārbaudītu, ātras darbības vīriešu seksuālo spēju uzlabošanas preparātu.

Palutiniet sevi ar visuzticamākajām un uzticamākajām vīriešu seksuālo spēju uzlabošanas tabletēm, kas pieejamas, un uzziniet, kā tūkstošiem vīriešu visā pasaulē ir ieguvuši neticamu izturību un spēcīgu dzimumtieksmi ar Rizer XL.

Veiksmīga vīriešu papildinājuma noslēpums, protams, ir tā formula. Katra Rizer XL formulas sastāvdaļa tika īpaši izvēlēta, lai sniegtu jums maksimālu labumu no seksuālās veiktspējas. Šīs 100% augu izcelsmes sastāvdaļas tiek pārstrādātas FDA apstiprinātā laboratorijā, kas atrodas ASV.

Rizer XL sastāvā ietilpst:

E vitamīns ir taukos šķīstošs vitamīns, kas ir svarīgs veseliem ādas audiem kopumā. Tas ir atrodams lapu zaļajos dārzeņos, riekstos un augu eļļās. E vitamīns ieguva kā seksuālās un reproduktīvās funkcijas pastiprinātāju.

B3-vitamīns, kas atrodams daudzos pārtikas produktos. Cilvēka ķermenis izmanto niacīnu vairāk nekā 50 ķīmiskās reakcijās. Niacīns darbojas organismā, paplašinot kapilārus, palielinot asins plūsmu perifērijā. Niacīns ir būtisks koenzīmu prekursors, kas piegādā enerģiju ķermeņa šūnām. Šis svarīgais vitamīns ir nepieciešams arī dzimumhormonu sintēze.

Ragveida kaza ( Epimedium Sagittatum ) ir afrodiziaks, kas palielina dzimumtieksmi un uzlabo erektilo funkciju vīriešiem. Ragveida kazas lapas, kas pazīstama arī kā Epimedium, pirmo reizi tika aprakstīta senās klasiskās ķīniešu medicīnas tekstos. Mūsdienās ragveida kazas augs ieņem nozīmīgu vietu tradicionālajā ķīniešu medicīnā un iegūst popularitāti visā pasaulē.

Vilkābeles ogas kopš viduslaikiem tiek izmantotas, lai atbalstītu sirdi un normalizētu sirds un asinsvadu funkcijas. Tie ir saistīti arī ar palīdzošu asins plūsmu, kas palielina erekcijas spēku, un palīdz uzlabot seksuālo stāvokli. Vilkābele var palīdzēt uzturēt to kuģu izturību, kuri sirdij nes asinis un barības vielas.

Dimiana (Turnera Diffusa) Meksikas pamatiedzīvotāju kultūras tradicionāli Damiana lietoja kā elpceļu, neiroloģisko un seksuālo slimību ārstēšanai. Komerciāli ieviests 1874. gadā Amerikas Savienotajās Valstīs, damiana tika pārdots kā afrodiziaks, un tiek apgalvots, ka tas izraisa eiforiju, kā arī palīdz depresijas slimniekiem. Damiana veicina jūsu vēlmi un aizraušanos ar seksu, kas arī uzlabo jūsu vispārējo sniegumu.

Muira puama, ko sauc arī par “potences koku”, ir mazs koks, kura augstums nepārsniedz 15 pēdas un kas ir Brazīlijas Amazones dzimtene. Galvenās muira puama daļas, kas tiek izmantotas, ir miza un sakne. Pamatiedzīvotāji izmanto muira puama seksuālās spējas, noguruma, neiromuskulāru problēmu un reimatisma ārstēšanai. Muira puama palielinās jūsu seksuālo izturību, ļaujot jums nodarboties ar seksu ilgāku laiku. Muira puama botāniskais nosaukums ir Ptychopetalum olacoides.

Ginkgo Biloba vairāk nekā 5000 gadu laikā ir parakstīts ķīniešu ārstniecības augu sastāvā. Ginkgo ir pazīstams ar smadzeņu asins plūsmas palielināšanu, kas palīdz enerģēt smadzenes un centrālo nervu sistēmu. Ginkgo uzlabo perifērisko asinsriti, skābekļa daudzumu un palielina asins plūsmu dzimumorgānos, lai uzlabotu seksuālo funkciju un jūsu erekcijas spēku.

Žeņšeņs tradicionāli tiek izmantots, lai pārvarētu vispārējo vājumu un nodrošinātu papildu enerģiju. Tam ir arī afrodiziālas spējas. Lieto, lai apkarotu nemedicīnisku impotenci un priekšlaicīgu ejakulāciju. Žeņšeņs palīdz normalizēt asinsspiedienu, vienlaikus atjaunojot un atjaunojot ķermeni. Žeņšeņa galvenā sastāvdaļa ir ginsenosīds, kas palielina dzimumlocekļa asinsriti. Tas veicinās arī asiņu un spermas veidošanos.

Tribulus Terrestris ir augs, ko gadsimtiem ilgi izmanto ķīniešu un indiešu tradicionālajā medicīnā. Tribulus visbiežāk izmanto neauglības, erektilās disfunkcijas un zema libido līmeņa gadījumā. Pēdējā desmitgadē ir kļuvis populārs uzlabot sporta un ķermeņa stiprināšanas sniegumu. Tribulus palielina hormona testosterona līmeni (palielinot luteinizējošo hormonu).

Catuaba ir sena vēsture augu medicīnā kā afrodiziaks. Dzimtene Brazīlijā un Amazones daļās. Catuaba ir centrālās nervu sistēmas stimulants, ko parasti izmanto visā pasaulē seksuālās impotences, izsīkuma un noguruma ārstēšanai.

L-arginīns ļauj dzimumlocekļa traukiem pārpludināt asinis, atslābinot muskuļus dzimumloceklī, tādējādi paaugstinot asins plūsmu. Tas ļoti pozitīvi ietekmēs jūsu erekcijas biežumu, izmēru un cietību.

Kajenna ir zināms medicīnā jau vēsturiski sen, kā ārstniecības augs, ko lieto, lai atvieglotu kuņģa un zarnu trakta traucējumus, piemēram, kakla sāpes, krampjus un gāzi. Tas arī atvieglo asinsrites traucējumus. Mūsdienās daudzi lieto kajēnu, lai uzlabotu asinsriti.

Auzu sēklas – ir zināms, ka auzu “baro” nervus, padarot taustes sajūtas patīkamākas. (Paaugstina jūsu seksuālo sajūtu). Auzu sēklas ir viens no labākajiem līdzekļiem centrālās nervu sistēmas “barošanai”, īpaši seksuālās stimulācijas laikā.

Rizer XL – uzzini vairāk un iegādājies