Quick Extender Pro

Dzimumlocekļa pagarinātājs Quick Extender Pro ir izvēles iespēja neskaitāmiem vīriešiem visā pasaulē. Visaugstāk novērtētais risinājums gan dzimumlocekļa palielināšanai, gan dzimumlocekļa izliekuma korekcijai, jūs varat paļauties uz Quick Extender Pro, lai sasniegtu rezultātus.

Nesenā pētījumā, ko Turīnas universitātē veica vecākais pasniedzējs un urologs Dr. Paolo Gontero , ir dokumentēta dzimumlocekļa vilces efektivitāte dzimumlocekļa izmēra palielināšanā par 32%, tas ir tikai daži īsi mēneši.

Gadu ilgas izpētes un attīstības dēļ Quick Extender Pro ir pilnīgs risinājums, ja vēlaties ātri un neatgriezeniski palielināt dzimumlocekli vai labot dzimumlocekļa izliekumu. Pats labākais, ka tas tiek darīts droši, ņemot vērā jūsu privātumu un komfortu.

Quick Extender Pro dzimumlocekļa palielināšanai
Quick Extender Pro dzimumlocekļa palielināšanai

Quick Extender Pro ir vienīgais dzimumlocekļa paplašinātājs, kas izmanto DSS (Double Strap Support) sistēmu. Šī unikālā un ērtā sistēma ir izstrādāta tā, lai nodrošinātu maksimālu sasprindzinājumu gar dzimumlocekļa galā un pa visu dzimumlocekļa asi. Rezultātā tiek palielināti iespējamie ieguvumi, vienlaikus paaugstinot komforta līmeni.

Quick Extender Pro ir izstrādāts, lai palīdzētu jums ātri un ērti sasniegt paplašināšanās mērķus . Izstrādājot jauno DSS sistēmu, inženieru komanda galveno uzmanību pievērš komfortam, kas ir rezultātu maksimizēšanas atslēga.

Quick Extender Pro ir drošs un pieejamais veids, kā labot vieglu vai smagu dzimumlocekļa izliekumu. Mēs piedāvājam jums neķirurģisku risinājumu izliekumu korekcijai, kas ir ātrs, drošs un nesāpīgs. To var arī izmantot, lai labotu izliekumu, ko radījusi Peironija slimība.

Ierīce ir izgatavota no 100% hipoalerģiskas medicīniskas kvalitātes sintētikas un alumīnija. Viegls un izturīgs, tam nav nepieciešama tehniskā apkope, un tas nodrošina ierīces lietošanas pieredzi bez bažām.

Quick Extender Pro – uzzini vairāk un iegādājies