PrematureX – priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšanai

PrematureX ir jauns un efektīvs līdzeklis priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšanai vīriešiem ar nelielu trauksmes sajūtu. Preparāta formula izstrādāta vairāku gadu garumā un uz doto brīdi ASV ir viens no plašāk lietojamiem līdzekļiem priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšanai.

PrematureX lieto pa 1 kapsulai dienā un 1-2 kapsulas pirms dzimumakta. Pie vieglas izteiktas priekšlaicīgas ejakulāciju, preparāta efektu izjūt jau pēc 4 dienas lietošanas. Tiem, kuri no priekšlaicīgas ejakulācijas ciešs jau ilgstošu laiku un, ja tā ir izteikta, tad lietošanas efekts būs jūtams pēc ilgāka lietošanas laika.

Sasniedzot vēlamo dzimumakta ilgumu, preparāta lietošanu var samazināt un to lietot tieši pirms dzimumakta sākuma.

PrematureX sastāvā ietilpst:

B6 vitamīns (30 mg) – kas nepieciešams normālu neiroloģisko impulsu pārvadei. B6 vitamīna trūkumu var tik novērots vīriešiem kuri smēķē, lieto alkoholu. Preparāta sastāvā ir pietiekošs daudzums B6 vitamīna, lai nodrošinātu neirotransmiteru darbību.

Folijskābe (800 mg) – svarīga loma spermatoģenēzes procesā. Pētījumos ir pierādīts, ka folijskābes trūkums var veicināt priekšlaicīgas ejakulācijas rašanos.

Passiflora Coerulea (300 mg) jeb Zilā Pasiflora ir augs kuru lapas izmanto neiroloģijā, lai novērstu satraukumu un mazinātu trauksmes sajūtas, panāktu muskuļu atslābumu.

L-arginīns (200 mg) – aminoskābe, kuru plaši izmanto erektīlās disfunkcijas ārstēšanai. Dabīgā veidā sastopama gaļā, zivīs un riekstos. L-arginīna paaugstina NO līmeni dzimumlocekļa audos, kas savukārt nodrošina spēcīgāku un noturīgāku erekciju.

Driffonija sēklu ekstrakts ( 200 mg) – paaugstina serotonīna līmeni nervi audos. Samazināts serotonīna līmenis ir viens no galvenajiem priekšlaicīgas ejakulācijas iemesliem. Medicīnā priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšanai tiek izmantoti antidepresanti grupas preparāti, kas darbojas kā serotonīna atpakaļsaistošie inhibitori. Driffoniju sēklas ekstrakts nodrošina pietiekoši augsti serotonīna līmeni, kura rezultātā pagarinās dzimumakta ilgums.

Krizīns (10 mg) – flavons, kas palīdz maksimizēt prohormonu labvēlīgo ietekmi. Krizīns samazina aromatozes aktivitāti, lai novērstu testosterona pārvēršanos citos nevēlamos hormonos, tādos kā estrogēns un dihidrotesterons (DHT). Krizīns C satur spēcīgo aktīvo sastāvdaļu 5,7-dihidroksiflavonu, kas aizkavē cistohroma P-450 aromatozes darbību.