Climax Control ejakulācijas kontrolei

Climax Control ir viens no nedaudzajiem augu valsts preparātiem, kas reāli palīdz pagarināt dzimumakta ilgumu, jo darbojas uz serotonīna receptoriem. Medicīnā priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšanai izmanto zāles – antidepresantus, kuru darbība arī ir vērsta tieši uz serotonīna līmeņa paaugstināšanu smadzenēs. Climax Control ir radīts pēc speciālas formulas no dabīgiem augu produktiem, kas dabīgi paaugstina serotonīna līmeni, bet tam nav antidepresantiem raksturīgo blakņu.

Serotonīns ir arī labs antidepresants. Serotonīna trūkums var izraisīt agresiju, vai pretēji – apātiju, koncentrācijas trūkumu, smagus miega traucējumus, kā arī depresiju un problēmas ar erekciju un priekšlaicīgu – ātru ejakulāciju.

Climax Control normalizēs ātru sēklas noplūdi un būs iespējams kontrolēt seksa ilgumu, sagādājot sev un partnerei neaizmirstamus seksuālās tuvības baudas brīžus!

Rezultāti – dzimumakta pagarināšanos, novēro jau pirmajās preparāta lietošanas nedēļās, bet, lai iegūtu noturīgu efektu, preparāts jālieto 4-6 mēnešus.

Lietojot Climax Control pagarināsies seksa ilgums, kas ļaus pašam kļūt pārliecinātākam un ar laiku zudīs nedrošība, satraukums, ko līdz šim ir radījušas neveiksmes ar priekšlaicīgu ejakulāciju.

Preparāta sastāvs veidots pēc speciāli izstrādātas formulas, kur ļoti stingri ir ievērotas augu komponentu attiecība, kas arī nodrošina preparāta augsto efektivitāti. Tā sastāvā ietilpst: piridoksīns, folijskābe, grifonijas sēklu un Braziliešu ogu Acai ekstrakts.

Climax Control lietošana

Preparātu lieto pa vienai kapsulai divas reizes dienā pirms vai ēšanas laikā.
Viens iepakojums ir paredzēts viena mēneša kursam.
Ieteicamais lietošanas ilgums: 4-6 mēneši.

priekšlaicīga ejakulācija